Medarbeidere

Toralf Domaas

Sivilarkitekt. Partner og daglig leder

NTH (1984)

toralf@kvadrat.st.no

900 45 852

Morten Jakobsen

Sivilarkitekt. Partner og markedsansvarlig

AHO (1983)

morten@kvadrat.st.no

909 78 710

Svein Juberg

Sivilarkitekt. Partner

NTH (1971)

svein@kvadrat.st.no

416 12 155

Ingrid Langsrud

Sivilarkitekt. Partner og styreleder

NTNU (2005)

ingrid@kvadrat.st.no

412 55 514

Andreas Koppen

Sivilarkitekt. Partner

NTNU (2005)

andreas@kvadrat.st.no

952 38 692

Marius Gausen

Sivilarkitekt. Partner

NTNU (2005)

marius@kvadrat.st.no

951 95 114

Øyvind Skaar

Sivilarkitekt

NTNU (2007)

oyvind@kvadrat.st.no

930 15 699

Arnhild Blokkum Pedersen

Sivilarkitekt

NTNU (2008)

arnhild@kvadrat.st.no

995 55 066

Marit Johansen

Master i arkitektur

NTNU (2010)

marit@kvadrat.st.no

467 62 206

Silje Sandvin

Master i arkitektur

NTNU (2017)

silje@kvadrat.st.no

480 65 767

Ida Lise Letnes

Master i arkitektur

NTNU (2017)

ida@kvadrat.st.no

406 44 572

Lin Ankile Susegg

Interiørarkitekt

Griffith College, Dublin (2007)

lin@kvadrat.st.no

919 02 882

Susanne Hatling Røros

Kontorleder

Høgskolen BI (2000)

susanne@kvadrat.st.no

902 19 944

  • Arkitektkontoret KVADRAT AS, Statsråd Krohgs veg 15 E, 7021 Trondheim